top of page

A csokoládé és a zene harmóniája/ Symphony of chocolates

febr. 09., H

|

Bonbonier

Egy különleges este a Bonbonier-ben, ahol a zene és a csokoládé finom harmóniája kerül a középpontba.

A csokoládé és a zene harmóniája/ Symphony of chocolates
A csokoládé és a zene harmóniája/ Symphony of chocolates

Időpont és helyszín

2026. febr. 09. 17:30 – 18:30

Bonbonier, Budapest, Ráday u. 27, 1092 Magyarország

Az eseményről

Február 9-én egy különleges estére várunk a Bonbonier-be, ahol a zene és a csokoládé finom harmóniája kerül a középpontba.

A Wind Plus együttes dallamai teremtik meg az est hangulatát, miközben a csokoládé szerelmesei egy vezetett kóstolón fedezhetik fel a kakaó útját – a babtól egészen a díjnyertes bonbonokig.


Az est nyitányaként vendégeinket egy pohár pezsgővel vagy borral köszöntjük, hogy az ízutazás és a zenei élmény már az első pillanattól harmonikusan induljon.

Ez az este a lassulásról, a figyelemről és az élmények megosztásáról szól – legyen szó páros programról, baráti kikapcsolódásról vagy egy különleges, önmagunknak ajándékozott élményről.


///

On February 9, we invite you to a special evening at Bonbonier, where the delicate harmony of music and chocolate takes center stage.


Jegyek

  • Belépő

    9900,00 Ft

    +247,50 Ft jegykiállítási szolgáltatási díj

Összesen

0,00 Ft

A Google Térképet letiltotta a rendszer a működéshez szükséges cookie-kra vonatkozó és az Analytics-beállítások miatt.

Esemény megosztása

bottom of page